Kleepassage 11 te Emmen

Gisteren 22-12, waren wij weer present op deze locatie met het presenteren van onze club en de hobby. De hele dag door liep er wel publiek binnen en hebben wij leuke gesprekken gevoerd met gelijk gestemden.

Roelof had al zijn Nederlands materieel meegenomen en uitgestald het was net een museum. Mooi om te zien wat de NS zoal op de rails heeft gezet.

Chris had wat locomotieven in onderhoud, Erico was met zijn H0 treinen aan het rijden en John hield zich bezig met het zelfmaken van dennenbomen. Kortom weer een leuke presentatie op deze dag en zeker het bekijken waard.   Volgende week 29-12 is de laatste presentatie van onze club op genoemde locatie en zullen er weer andere dingen worden getoond, bent u in de buurt loop dan is vrijblijvend binnen en maak kennis met deze hobby of begin opnieuw met het spoor wat u misschien nog op zolder heeft liggen. Geen ruimte voor een modelbaan? Ook dat is geen probleem u kunt als clublid uw treinen laten rijden op onze clubbanen.

Tot ziens

Deel dit!

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.