Nieuw gezicht op de rijmiddag

Op 9 september verscheen een nieuw locje op de H0 clubbaan en wel een kleurrijk Zweeds elektrisch rangeerlocje van Märklin met geluid en bedienbare koppelingen. Welkom kleine Zweed en dat je maar vele diensturen mag draaien op onze clubbaan. Aan de 2e foto kunt u zien dat de voetgangersbrug nu ondersteunt wordt, want de Preisertjes hadden geklaagd dat het een beetje eng was op de brug.

Maar ook de Deutsche Reichsbahn was present met een V100 met een gemengde goederentrein. Aan de 1e foto kunt u zien dat de invulling van het deel rechts van het station al vormen begint te krijgen.

Vandaag geen koe op de rails maar rustig herkauwend in een goederenwagen, maar ook de DB was present.

Over 14 dagen (23 en 24 september) houden we Open Dagen in onze clubruimte dan kunt u kennis nemen van de vorderingen bij onze clubbanen. Hoewel dat kan ook op de maandagavond (clubavond) of de zaterdagrijmiddag.

U bent van harte welkom!

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe jouw reactie gegevens worden verwerkt.