Modelspoorgroep Zuid-Oost Drenthe - Plezier hebben in onze hobby staat bij ons boven aan!


by admin

Wij zijn er weer!

Net als vorig jaar zijn wij ook nu weer in de gelegenheid gesteld om onze club te presenteren aan het winkelend publiek in de Wijert in Emmen. U kunt ons bezoeken elke zaterdag aan de Kleepassage 11 te Emmen.

 

Wij presenteren diverse aspecten welke betrekking hebben op de hobby modeltreinen. Er rijden treinen en er worden diverse demonstraties gegeven.

 

Ook bieden wij wat overtollig modelspoor artikelen zoals boeken,tijdschriften treinen en huisjes te koop aan. Met het kopen van deze artikelen sponsort u onze vereniging.

 

Hieronder een impressie, kom gerust is langs en maak kennis met ons en deze mooie hobby. U kunt ons ook gratis en geheel vrijblijvend bezoeken in onze clubruimte Compagniestraat 10 te Emmen Barger Oosterveld. Raadpleeg onze agenda voor openingstijden.

Deel dit!
Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.